TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Herectví, popularita a drogy

15. července 2010 v 20:17 |  Rozhovori s Johnnym Deppom
Jsi rád, že jsi herec ?
Jo, dokonce mnohem víc než kdykoliv předtím.
Proč ?
Protože jsem z toho byl spoustu let úplně vedle. Bral jsem to moc vážně a bál jsem se, že budu jenom pitomej produkt Hollywoodu. Teď si oproti dřívějšku mnohem víc užívám samotný natáčení.
Zahrál sis ve spoustě úspěšných filmů, ale Oscara jsi ještě nedostal. Nemrzí tě to ?
Takhle o tom vůbec nepřemýšlím. I nominace je už přece úspěch! A navíc bych asi umřel hrůzou, kdybych měl vylízt na jeviště a před všema lidma veřejně poděkovat. Jedina cena, po které toužím je cena za NEJLEPŠÍHO TÁTU.Myslím, že jsem dobrej táta, a jsem na to hrdej.
Je z tebe úspěsná a bohatá filmová hvězda. Jak to ze nejsiarogantní ?
Peníze lidi nekazí.Když jsi idiot, tak jsi idiot - bohatej, nebo chudej.
Jak se vyrovnáš s popularitou a obrovským zájmem novinářů ?
Toleruju cokoliv se týká mě. Koneckonců jsem si tuhle profesi vybral sám.Pokud jde o novináře, umím se na tu partu zvědavejch čmuchalů pořádně naštvat. Když se mi dostanou do spárů, tak se neznám !
Sláva má i svou stinou stránku...
To je pravda. Jsou chvíle, kdy to člověk nezvládá a sáhne třeba po drogách. U mě to byly prášky na uklidnění a alkohol. A v tvrdších drogách jsem nikdy nejel, těma pohrdám.
Jak ses toho zbavil ? Musel ses léčit ?
To ne ! Naštěstí to nikdy nedošlo tak daleko. Pomohla mi rodina a kamarádi, ale jinak jsem to zvládnul sám. Dostal jsem se do bodu, kdy jsem si řek : ,,Proboha, co to děláš? Vždyť je život tak krásnej! A nechal jsem toho. Teď si dám maximálně skleničku červenýho vína.
Už jsi přestal kouřit ?
Ještě úplně ne, ale hodně jsem to omezil. Snažím se hlavně kvůli dětem. Chci žít dlouho, abych je viděl vyrůstat, a abych moh hlídat jejich vnoučata... Ve prospěch rodiny bych se vzdal čehokoliv!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1

11