TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Johnny Depp jako mexický revolucionář?

29. července 2010 v 20:57 |  Johnny Depp
Populární herec se při práci na tomto filmu setká s režisérem, se kterým již spolupracoval, a s herečkou, se kterou se už také v jednom filmu objevil.

Pod režijním vedením Emira Kusturici, se kterým Johnny spolupracoval na filmu Arizona dream, by se měl spolu se Salmou Hayek objevit ve filmu o známém mexickém revolucionáři Pancho Villovi. Film vznikne podle životopisného románu The Friends of Pancho Villa, jehož autorem je James Carlos Blake. Film se bude jmenovat Seven Friends of Pancho Villa and the Woman with Six Fingers, což by se přeložilo jako "Sedm přátel Pancha Villy a žena s šesti prsty". Půjde o to, jak Pancho Villa a jeho "kumpáni" okrádali bohaté, tancovali, popíjeli Tequilu, a také, slušně řečeno, souložili s krásnými Mexičankami. Scénář napsali Emir Kusturica a Gordan Mihic, ale natáčet se začne nejspíše až za dva roky, protože Johnny Depp už má nasmlouváno několik jiných projektů. Ještě je třeba dodat, že by měl být film kompletně natočen ve španělštině, s čímž mexická kráska Salma Hayek, která se s Johnnym Deppem setkala Tenkrát v Mexiku, nebude mít samozřejmě žádný problém. A jistě i Johnny zvládne mluvit v tomto jazyce s přehledem.

Kdo tedy přesně byl Pancho Villa? Tak Pancho Villa, to byl velmi schopný mexický generál, který za mexické revoluce, konané na počátku minulého století, úspěšně vedl jednotky venkovských povstalců proti nechtěnému prezidentovi Porfirio Diazovi. Poté se stal politickým vůdcem největšího mexického státu Chihuahua. Po dobu dvou let byl také guvernérem stejnojmenné provincie. Villa byl také před více než půl stoletím uveden do síně mexických národních hrdinů. Stále je nesmírně populární, a to nejen v rodném Mexiku, ale i v sousedních Spojených státech amerických. Na filmovém plátně Pancha Villu hrálo již mnoho herců, k těm známým patří například Telly Savalas nebo Antonio Banderas. Určitě není bez zajímavosti, že existuje také jeden film, ve kterém si zahrál skutečný Pancho Villa sám sebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1

11