TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Johnny miluje....

16. července 2010 v 17:13 |  Johnny Depp
KYTARA, MÁ MILÁ
Jako dítě se snažil utéct před vším, co se stalo doma, a propadl drogám. Ve dvanácti letech pak dostal svou první kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu. Když se jeho kamarád, herec River Phoenix předávkoval heroinem, naprosto ho to odradilo a rozhodl se s drogami přestat. Kytaru má ale dodnes.
ROCKOVÁ KAPELA
V šestnácti letech seknul se školou a rozhodl se věnovat hudební kariéře. Založil kapelu THE KIDS a vydal se s ní do Los Angeles. Později vystupoval i se skupinou The Flame a ,,Pí"
STŘIHORUKÝ EDWARD
Na natáčení má super vzpomínky, prootže během něj poznal svou lásku, herečku Winonu Ryder. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat,,Winona forever".Po třech letech ale přišel rozchod a s ním i změna kérky na ,,Wino forever" (Opilec navždy).
KAPITÁN JACK SPARROW
Tomu, kdo Johnnyho dobře zná, připadá, jako by mu role kapitána Jacka Sparrowa byla šitá přímo na tělo! On sám přiznává, že Sparrow je jedna z jeho nejmilejších filmových postav.
REŽISÉR TIM BURTON
Spolupracoval s ním na filmech: Střihoruký Edward, Ed Wood, Karlík a továrna na čokoládu, Mrtvá nevěsta Tima Burtona a další...
DLOUHEJ KOUŘ
Johnny cigárka a doutníčky miluje a tak nějak k němu patří, ale kvůli dětem se s tímto zlozvykem rozhodl skoncovat!
RODINA NADEVŠE
Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a táta John musel jako inžernýr často cestovat za prací, takže když byl Johnny malý,stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče se nakonec rozvedli a Johnny si teď proto ohromně váží své rodiny a klídku, kterého si užívá se svou přítelkyní a dětmi.
BÝVALÉ LÁSKY
* Se svou první ženou Lori Allison se oženil už ve 20ti letech. Manželství vydrželo s bídou 2 roky. * Johnny chodil nějakej čas i s modelkou Kate Moss. * Dnes je se svou současnou přítelkyní a budoucí manželkouVanessou Paradis.
ZAJÍMAVÍ PŘÁTELÉ
Mezi jeho blízké přátelé patří i Marylin Manson.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1

11