TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Johnny o svojich filmoch...

11. července 2010 v 22:08 |  Rozhovori s Johnnym Deppom

Ve filmu Čokoláda konzumujes sílené mnozství sladkostí. Nelezlo ti to na konci uz krkem?
Ani mi to nepřipomínej. S Juliette Binocheovou jsme ze začátku soutězili o to, kdo toho sezere víc. Po týdnu uz jsem nemohl čokoládu ani vidět a obávám se, ze mi to jestě nějaký čas vydrží. Srovnal bych to s tím, kdyz mi teď při natáčení filmu Blow dávali místo kokainu drcené projímadlo. Prohnalo mi to střeva, a navíc jsem z toho dostal sennou rýmu.

Natáčení filmu Ospalá díra prý taky nebylo bez problémů...
To teda nebylo. Mým největsím problémem byl kůň. Snad každý den jsem s ním měl nějaký výstup. Neměl respekt k rezisérům, hercům, a vůbec k nikomu. Jediné, co ho zajímalo, bylo zrát, spát a prdět. A taky se mě pořád snazil kousnout. Ale mám ho rád. Dokonce jsem si ho po skončení natáčení koupil.

Snímek Devátá brána jsi natáčel s režisérem Romanem Polanským. Prý herce neustále nutí odříkávat text. Je to pravda?
Jednou to na mě zkousel. Vybral si opravdu úzasnou chvíli. Seděl jsem zrovna na záchodě a on mi za dveřmi začal házet repliky. Měl smůlu. Nejdřív jsem to nepochopil a pak uz jsem jen mlčel.

Ziješ ve Francii, nestýská se ti někdy po Spojených státech?
Po některých věcech ano, ale určitě mi nechybí to, ze zapnu televizi a vidím samé únosy, vrzždy a katastrofy. Stále častěji se mi stávalo, ze jsem u zpráv zůstal sedět s otevřenou pusou a nemohl jsem pochopit, že to, co tam ukazují, se děje v mé zemi. Nechci, aby moje dcera vyrůstala někde, kde je skoro na denním pořádku, že malé děti přijdou do skoly a střílejí po svých kamarádech a zabíjejí je.

Kdyz uz jsme u tvé dcery, jak by ses tvářil na to, kdyby se vrhla do showbyznysu?
Vedle zivota v Americe je tohle dalsí věc, před kterou bych ji chtěl uchránit. Vím ale, že jestli se tak rozhodne, nebudu s tím moct nic dělat. Kdyz jí řeknu, ať nesahá do ohně, stejně tam tu ruku bude chtít dát. Možná dokonce s větsí chutí. Stejně tak jí nemůžu říct: Nemiluj toho a toho člověka nebo nebuď herečkou.
127
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1

11