TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Z Popcornu 07/05

16. července 2010 v 18:20 |  Johnny Depp
Vypadal jako bezdomovec, liboval si v rozbíjení nábytku v hotelích a divokých pitkách. Dneska je všechno jinak!
Nechtěl jsem být slaďouš!
Johnny nikdy nechtěl být typickým týpkem z plakátu, ale stejně se jím stal. Filmový debut si odbyl v hororu Noční můra v Elm Street, ale výrazně na sebe upozornil, až když nastoupil do rozjetého vlaku, seriálu Jump street 21, kde hrál mladého policistu. A protože seriál frčel hlavně u teenagerů, okamžitě se stal jejich idolem. Pozici miláčka dívčích srdcí ještě upevnil rolí Střihorukého Edwarda ve stejnojmenném filmu. Při jeho natáčení se seznámil s herečkou Winonou Ryder, do které se následně zbláznil. Chodili spolu čtyři roky, dokonce se zasnoubili a Johnny si nechal vytetovat její jméno na ruku. Ale každá pohádka jednou končí, a tak skončil i jejich vztah. Johnny se s pozicí idoluteenagerů vyrovnával dost těžko. Pařil don rána, v hotelových pokojích zlikvidoval, co mu přišlo pod ruku, a přes den se po městě producíroval s rozcuchanýma vlasama a ve vytahaném, špinavém oblečení. Herectví ho ale bavilo. Nejvíc se mu líbí, že se může zapojit do utváření charakteru postav, a tak se začal objevovat ve filmech, které sice nebyly hollywoodskými megatrháky, zato sklízely pochvaly u kritiků. No a to už ho začali brát vážně nejen teenageři.
Jsem hlavně táta!
A pak odzvonilo i večírkům! Po krachu s Winonou začal Johnny chodit s modelkou Kate Moss. Poád se scházeli, rozcházeli, až se jejich cesty přece jen rozdělily. V té době potkal francouzskou zpěvačku a herečku Vanessu Paradis. Ta mu také v roce 1999 porodila dcerušku Lily-Rose Melody. Najednou depkař a výtržník Johnny věděl, pro co žít. Z Ameriky se přestěhoval do jižní Francie na venkov. V klidu si tu dá kávičku a přitom vypadá jako kterýkoliv jiný táta od rodiny. Neřeší, co je out, nebo kdo je in. Čas tráví česáním ovoce, malováním s dcerou, hraním se synem (narodil se mu před třemi roky), procházkami s Vanessou. Když se dostane do Hollwoodu, diví se, co je tam za lidi a čím vším se chlubí. Jakmile je to možné, prchá zpátky za rodinou. A když náhodou něco točí (o nabídky nemá nouzi), bere si rodinu na plac ...
Za vším hledej ženu ...
A přitom vůbec hercem být nemusel. Když byl v ,,telecích letech", uchvátila ho hudba. Máma mu tenkrát dala dvacet pět dolarů, aby si koupil kytaru. Johnny pak hrál v několika kapelách a v šestnácti odešel ze školy, aby se hudbě věnoval naplno. S jednou partičkou dokonce předskakoval Iggymu Popovi. Kšefty se ale nehrnuly, a tak se přestěhoval do Los Angeles , kde měl větší naději, že přece jen se skupinou prorazí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
1

11