TU
                              si môžete prečítať novú biografiu

                                   

Červenec 2010

VIDEO – Takto pije najsexi muž sveta: Johnny Depp totálne na mol!

31. července 2010 v 20:04 Johnny Depp

                                        Starší článok

Zvolili ho za najsexi chlapa planéty a vzápätí sa neukázal v tom najlepšom svetle. Herec Johnny Depp minulú noc poriadne žúroval!

na mol


Oslávil to ako sa patrí! I keď fanúšičky Johnnyho Deppa by zo svojho idolu určite neboli nadšené, predstaviteľ populárneho piráta Jacka Sparrowa z filmovej
 série Piráti Karibiku, to prehnal s alkoholom. 

Fotografi
 totiž Deppa, ktorému sa doteraz škandály celkom vyhýbali, prichytili, ako sa necháva vyviesť z baru v New Yorku "v príliš veselej nálade." Niet mu čo vyčítať, herec mal
 totiž ďalší dobrý dôvod na bujarú oslavu
 - tučný honorár za ďalšie pokračovanie úspešnej pirátskej série. 

Tak toto ma dostalo! Neviem či to prehnali média alebo sám Johnny ! Veď predsa keď viem že ma obdivuje polovica populácie a aj mládež nebudem sa  takto správať!!!


Bartoškovi se to rozpadá: Odřekl Depp i Herzigová!

29. července 2010 v 22:48 Johnny Depp
Prezident karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (63) si to dobře narýsoval. Přehlídku kvalitních filmů podtrhne svou přítomností megastar Johnny Depp (Piráti z karibiku) s okouzlující manželkou Vanessou Paradis a Vary budou na pár dnů pupkem (filmového) světa. Vše je ale jinak!


Johnny Depp účast na festivalu odřekl záhy po oslovení ze strany pořadatelů. Což o to, on by do Varů zřejmě přijel rád, ale manželka Vanessa Paradis má ve stejný termín koncert a Deppa do Česka samotného pustitnechtěla.


Úryvek z článku - blesk.cz

Nejsilnější celebrity

29. července 2010 v 22:47 Johnny-štatistiky,výhry,nominácie
Forbes vydali seznam nejvlivnějších celebrit. Na vrcholu žebříčku je Oprah Winfrey. Johnny Depp se umístil na 9.místě.


Depp zooms close to the top of our list this year thanks to his work as the Mad Hatter in Tim Burton's 3-D update of Alice in Wonderland. The Disney film has grossed $1 billion at the worldwide box office, making Depp the only actor to headline two $1 billion films. Depp also landed a big upfront payday for The Tourist. Costarring Angelina Jolie, the film is a rare case these days of two big stars getting big bucks.


1. Oprah Winfrey     315 ($mil)

2. Beyonce Knowles     87 ($mil)

3. James Cameron     210 ($mil)

4. Lady Gaga     62 ($mil)

5. Tiger Woods     105 ($mil)

6. Britney Spears     64 ($mil)

7. U2     130 ($mil)

8. Sandra Bullock     56 ($mil)

9. Johnny Depp      75
($mil)

10. Madonna     58 ($mil)

SE ZDROJEM!!!!!!

Johnnyho plány

29. července 2010 v 22:46 Johnny-Project

Johnny Depp bude mít vlastní nahrávací společnost

29. července 2010 v 22:45 Johnny Depp
Herec Johnny Depp (47), o kterém je již méně známo, že se zabývá i hudbou, údajně začal s přípravami k založení své vlastní nahrávací společnosti.

Depp, který například pomohl kapele Babybird vytvořit její nové album, když za ni financoval pobyt v nahrávacím studiu, nedávno projevil zájem založit svou vlastní značku. "Johnny měl vždycky vášeň pro hudbu. Dokáže být velmi aktivní, aby se dostal k nějaké nahrávací smlouvě," uvedl zdroj z blízkosti herce pro deník The Sun. "Zatím asi nemá tolik kapel, kolik by si přál, ale má kolem sebe dobrý tým. Jejich dohoda je, že si Johnny osobně přečte každou smlouvu, než ji podepíšou," dodává Deppův přítel.

Nedávno se hovořilo také o tom, že by Depp mohl ztvárnit Ozzyho Osbournea v plánovaném životopisném filmu o rebelském rockerovi. Nicméně Osbourne si do této role údajně představuje spíše nějakého britského herce.
Johnny Depp jako tvůrce animovaného filmu? Dokáže překvapit!

29. července 2010 v 22:44 Johnny-Project
Idol mnoha žen po celém světě, perfektní herec a všestranný muž Johnny Depp opět překvapil a chystá pro nás další opravdovou lahůdku. Tentokrát se přesuneme z moře i od nebezpečných gangů a podíváme se na malou animovanou rybičku jménem Rango.

Nové video, které prozatím předchází kdejakým trailerům nového animovaného filmu, s sebou přináší i nečekanou novinku. Produkce se zúčastní herec Johnny Depp!  Je to něco, s čím se Johnny sice setkal již při natáčení filmu Mrtvá nevěsta Tima Burtona, ale přesto mu to přinese novou zkušenost, která se mu určitě vyplatí.
Kvůli pouze krátkému sestřihu ze snímku se nic nedozvíme o ději. Seznámíme se jen s hlavním hrdinou Rangem, což je malá oranžová rybička na natahování.

Režisér Pirátů animuje

Vedle Deppa spolupracují na snímku i Isla FisherAbigail Breslin a Bill Nighy. Distributorem filmu se stal Paramount Pictures.
Režie se ujal Gore Verbinski, známý především díky filmům o Pirátech z Karibiku nebo filmu Kruh. Režisér přiznal, že s filmem bude spousta práce, ale díky počítačové technice, skvělému štábu a různým trikům by se premiéra měla uskutečnit již 18. března 2011.Zdroj:topzine.cz

Johnnyho otázka na Federera

29. července 2010 v 22:39 Johnny Depp
Johnny Depp: Dokázal bys hrát tenis, kdybys měl obě boty svázané?

 Federer: Možná bych doskákal k nějakému míči, ale pak by bylo po všem. S handicapy mi to na kurtu moc nejde. I když hraju levou rukou, jsem všechno, jen ne dobrý.


Zdroj:zpravy.idnes.cz
 Zdá sa mi že to tu už  je ale nie som si istá

Johnny Depp utratí sto dolarů denně jen za svíčky!

29. července 2010 v 22:37 Johnny Depp
Herec Johnny Depp je posedlý svíčkami. Denně utratí za všemožně barevné a parfemované svíce sto dolarů - asi dva a půl tisíce korun.

Celý článek:

V celém jeho domě, který si pořídil s Vanessou Paradis v Provence, prý musejí být stále k dispozici zásoby hořících špalíčků, válečků a koulí.

"Utratí za svíčky asi sto dolarů denně. Jeho oblíbenými jsou s vonným kořením a levandulové. Musejí hořet celý den," prozradil Deppův kamarád britskému magazínu Star.

Minulý týden si Johnny hrál na hrdinu. Zachránil svého kamaráda Stephena, když odcházeli z nahrávacího studia v Los Angeles. Ve chvíli, kdy k britskému zpěvákovi přistoupil muž s rozbitou lahví v ruce a požadoval peníze, Depp pohotově přiskočil a zařval na násilníka, ať okamžitě vypadne.

"Byl to extrémně nebezpečný moment. Ten chlap vypadal naprosto jako smyslů zbavený. Ale Johnny se mu zpříma podíval do očí a nařídil mu, aby vypadl. Ten chlap byl v pohodě. Podíval se na Johnnyho a řekl, že nebude okrádat kapitána Jacka, odhodil láhev a odešel," uvedl svědek incidentu pro britský The Sun.

Johnny pak dal muži pár dolarů a doporučil mu, aby svůj život napravil.


Zdroj:super.cz

Depp vystoupí s rockovou kapelou, hlídat ho budou vojáci

29. července 2010 v 22:36 Johnny Depp
Americký herec Johnny Depp je muž mnoha talentů. Teď se chce stát aspoň na pár koncertů kytaristou britské rockové skupiny Babybird. Kapela pro něj najala elitní bodyguardy.

Dva bývalí příslušníci britské elitní jednotky SAS budou pomáhat Deppovi uskutečnit jeho sen o hudební kariéře.
Hollywoodský herec touží po vystupování s britskou rockovou skupinou Babybird jako kytarista už dlouho.
Podle listu The Sun ho ale frontman skupiny Stephen Jones odmítal, protože si myslel, že je nemožné zajistit světové hvězdě bezpečnost.

Britské hudebníky nakonec napadlo najmout Deppovi dva bodyguardy, bývalé vojáky SAS.
"Jsou to experti. Na nic si nehrají, ale zvládnou jakoukoliv situaci. Koncerty Babybird jsou většinou pohodové, ale stačí jeden idiot," řekl jeden z přátel hudební skupiny.

Očekává se, že se Depp přidá ke skupině na některých vystoupeních a festivalech v červnu a červenci. Styl Babybird si oblíbil, když pro kapelu nedávno režíroval hudební video. A právě při přípravě videa si s ní už na kytaru zahrál.

Beckhama lákají do filmu, hraje prý jako Johnny Depp

29. července 2010 v 22:36 Johnny Depp
Ten film znají hlavně fotbaloví fanoušci, momentálně o něm ovšem mluví nejen oni. Vítězství, snímek Johna Hustona z roku 1981, v němž excelovaly fotbalové i nefotbalové hvězdy, by se měl totiž dočkat remaku. A nejen to: na plátno možná přitáhne i samotného Davida Beckhama.
Britský deník The Guardian přinesl informaci, že bývalý fotbalista Vinnie Jones přemlouvá Davida Beckhama, aby si v jeho filmu zahrál roli Bradyho, kterou v původním devětadvacet let starém fotbalovém příběhu ztvárnil fotbalista Bobby Moore.
Po boku mu tehdy stála celá řada kolegů z oboru. Pelé, Osvaldo Ardiles či Belgičan Paul Van Himst, ti všichni se blýskli jako herci.

Beckham jako gól

Jones prý po Beckhamovi touží hlavně proto, že by rád těžil z jeho aktuální popularity ve Spojených státech a měl tak pádný argument pro producenty. Ti totiž jeho projektu definitivní zelenou ještě nedali.

Vítězství (Escape To Victory, 1981) natočil John Huston a diváky zavede do prostředí zajateckého tábora pro spojenecké vojáky. Ti si krátí volný čas hraním kopané, čehož si všimne německý důstojník baron Karl von Steiner. Rovněž tak postřehne i přítomnost Johna Colbyho, bývalého ligového hráče.
A protože i Steiner hrál před válkou fotbal, dohodne mezi týmem zajatců a německých vojáků přátelský zápas. Pro zajaté vojáky je fotbalové utkání jednou z nejlepších příležitostí k útěku.

Stallone i Sydow na hřišti

Hlavních rolí se tehdy ujali Michael Caine, Sylvester Stallone a Max von Sydow a přestože kritici film pohřbili, britští patrioti ho zbožňují a dodnes si ho pravidelně pouštějí. Publikum má tedy chystaný remake už teď jisté, dokonce není vyloučeno, že by se ho - tentokráte však jen v malých rolích - mohli zúčastnit i Stallone a Caine.

Pro Davida Beckhama by Vítězství nebylo prvním kontaktem se stříbrným plátnem. Sám sebe si zahrál ve filmu Góóól! a jeho dvou pokračováních. V případě Jonesova filmu by ale poprvé dostal roli v pravém slova smyslu, neboli poprvé by musel skutečně hrát.
Herecký talent Davida Beckhama přitom shodou okolností nedávno komentoval komik James Corden a pokud to myslel vážně, dalo by se mluvit o pokloně - přirovnal ho totiž k Johnnymu Deppovi.
"David je přemýšlivý herec. Je jako Johnny Depp. Zvládá komiku i drama," prohlásil.
Beckham se zatím k nabídce nevyjádřil.


Zdroj:kultura.idnes.cz

Týden v kultuře

29. července 2010 v 22:34 Johnny Depp
Všimli sme si, čo Johnny Depp obľubuje: spoluprácu s režisérmi, ktorí mu ponúkajú také úlohy, kde ho nie je vidno. Napríklad len Tim Burton z neho spravil najprv nožnicorukého Edwarda, potom zubatého Charlieho z továrne na čokoládu, animovaného Victora, ktorý sa zaľúbi do mŕtvolky, a ešte aj mrtvolne odpudivého holiča z Fleet Street. Aj v Pirátoch z Karibiku má tiež - hoci geniálnu - ale stále len masku s veľkou vrstvou mejkapu. Nikdy v tých úlohách nehral zle. Ale keď hral normálneho chlapca v normálnom filme Čo žerie Gilberta Grapa, bol ešte lepší.
Terry Gilliam ho nedávno obsadil do svojho filmu Imaginárium Dr. Parnassa. Johnny v ňom (spolu s Judom Lawom a Colinom Farrellom) nahradil mŕtveho Heatha Ledgera v scénach, kde sa prestupovalo zázračné zrkadlo. A sám Terry po nakrúcaní povedal:  "V Alici v krajine zázrakov ho už ani nie je spoznať, a to sa mi zdá nebezpečné. Mohol by ukázať oveľa viac." Je pravda, že aj on Johnnyho trochu necivilne zamaskoval. Hádam však tie zrkadlové scény poslúžia na to, na čo by mali: aby sa človek konečne zbadal.
                                                    Čítajte viac: http://kultura.sme.sk/c/5303935/tyzden-v-kulture.html#ixzz0jSDuCazN

Robert Pattinson: Zbožňuje Johnnyho Deppa!

29. července 2010 v 22:33 Johnny Depp
Populární britský herec Robert Pattinson vyjádřil obdiv svému hereckému kolegovi Johnnymu Deppovi, chtěl by se mu prý podobat. V rozhovoru pro časopis Gala také prozradil, že nenávidí, když ho lidé tajně fotí.

Napsala to dnes agentura DPA.

"Považuji za důležité, když člověk dokáže zahrát jakoukoliv roli a není jen hvězdou teenagerů. Johnnymu Deppovi se to podařilo. K tomu je zapotřebí hodně tvrdé práce," uvedl Pattinson pro časopis Gala.

Třiadvacetiletý Pattinson je zatím oceňován převážně jen mladšími diváky.
K pokusům o sbližování ze strany fanoušků Pattinson podotkl: "Když mě v restauraci fanoušek požádá o společný snímek - žádný problém. Ale nenávidím, když mě někdo fotí tajně. Nejsem zvíře v zoologické zahradě!" zdůraznil herec. Ve čtvrtek má v českých kinech premiéru jeho nový filmNezapomeň na mě.

Robert Pattinson se narodil v Londýně. S herectvím začal ve svých teenagerských letech a zkoušel také modeling. Jeho první větší rolí byl mladý čaroděj Cedrik Diggori ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár (2005).

Do jeho filmografie dále patří například snímky Harry Potter a Fénixův řád (2007) či Twilight sága: Nový měsíc (2009), kde ztvárnil upíra Edwarda.

Robert Pattinson rád sportuje, hraje fotbal a lyžuje. Kromě toho hraje na kytaru a na piano.

Johnny Depp vraj smrdí!

29. července 2010 v 22:32 Johnny autfit
Idol miliónov žien na celom svete na verejnosti pôsobí tak, že vzhľad neohrabaného búrliváka si udržiava zámerne.

Pravda je ale taká, že Johnny Depp nestavia na žiaden imidž, len sa proste o seba nestará. A to doslova. Spolu s francúzskou speváčkou Vanessou Paradis žijú ako párik už dvanásť rokov, no informácie o tom, že smrdia, sa na verejnosť prevalili až teraz.
Istý svedok o prominentnom páre prezradil veľmi pikantné a "páchnuce" detaily. Tvrdí totiž, že obaja sa takmer vôbec neumývajú. "Johnny veľmi často smrdí, lebo sa zriedkavo sprchuje, a veľký dôraz na telesnú hygienu nekladie ani Vanessa. Obidvaja sa hľadali dovtedy, až sa našli," odhalil rodinné tajomstvo známy tejto prominentnej dvojice.

Ze světa: Johnny Depp bude opět režírovat

29. července 2010 v 22:31 Johnny-Project
Snad vůbec nejpopulárnější a nejvšestrannější současný herec právě natáčí další film. Tentokrát si ovšem nestoupne před kameru, ale za ní.

Slavný herec se stal extrémně populární poté, co se objevil jako kapitán Jack Sparrow v Pirátech z Karibiku. Při ztvárnění této postavy se inspiroval svým kamarádem, kterým je kytarista skupiny Rolling Stones Keith Richards. Právě o něm teď natáčí celovečerní dokument. Johnny Depp se v těchto dnech nachází na Kustendorfském mezinárodním filmovém a hudebním festivalu v srbské vesničce Drvengrad, kam byl pozván zakladatelem tohoto festivalu, režisérem Emirem Kusturicou. S ním bude po filmu Arizona dream opět spolupracovat, tentokrát na westernu o mexickém revolucionáři Pancho Villovi, o kterém jsme psali v tomto článku. "Zatímco jsem v Drvengradu, můj střihač už prohledává kilometry různých archivních záznamů a záznamů z koncertů. Jsem velmi rád, že Keith s natáčením souhlasil," říká Johnny Depp o Richardsovi, který si ve třetích Pirátech z Karibiku zahrál kapitána Teaguea, což je otec Jacka Sparrowa. Pro šestačtyřicetiletého herce to bude po Bojovníkovi druhý film, který bude režírovat.

Jeho herecká kariéra však samozřejmě pokračuje dál. V současné době ho můžete vidět v Gilliamově Imagináriu. A 4. března má premiéru Alenka v říši divu. Tento filmu bude sedmou spoluprácí s Timem Burtonem, přičemž zřejmě už o rok později na ni naváže osmou, protože si zahraje ve filmuDark Shadows. Jinak ve stejném roce se objeví ještě v dramatu The Tourist, kde bude jeho partnerkou Angelina Jolie. A samozřejmě musím zmínit další Piráty z Karibiku, tentokrát s podtitulem On Strangers Tides. Ty bude režírovat Rob Marshall. Spekuluje se, že hlavní ženskou roli možná získáPenélope Cruz, protože, jak známo, Keira Knightley se už jako Elizabeth Swann představovat nechce. Orlando Bloom sice také odmítl, ovšemGeoffrey Rush jako zlotřilý kapitán Barbossa by chybět neměl. Tento film pak dorazí do kin příští rok v létě.


Johnny Depp: Že jsem populární? To asi grafici dobře retušují moje fotky

29. července 2010 v 22:31 Rozhovori s Johnnym Deppom
Nový film Tima Burtona Alenka v říši divů přilákal na londýnskou premiéru všechny jeho hvězdy. Novináře však zajímal jediný herec - Johnny Depp. "Nechápu, že lidi pořád ještě bavím," divil se. 

Ležérní účes, neodmyslitelné tmavé brýle a - klobouk. Ve filmovém zpracování románu Lewise Carrolla na Deppa vyšla role Kloboučníka, a tak na její premiéru nemohl přijít bez pokrývky hlavy.
"Vzal jsem si ale jen svůj obyčejný klobouk. Ten filmový je cenný, kostymérka ho sháněla až někde daleko v Itálii," komentoval to Depp, který je pravidelně vyhlašován nejpřitažlivějším mužem Hollywoodu

Když dorazil na setkání s tiskem v londýnském hotelu Dorchester, strhla se mela. Dokonce i jindy seriózní novináři (respektive hlavně novinářky) ignorovali embarga na focení a o možnost položit mu otázku se rvali jako o život.
"Prý sem vůbec nechtěl jet, nenávidí novináře," hlásali ti "zasvěcenější" ještě dlouho předtím, než se objevil. A pro jistotu si dokumentovali vše včetně cedulky u ještě neobsazeného místa. Co kdyby nakonec opravdu nepřijel.
Přijel. A mimochodem nenávistně vůbec nevypadal. Maximálně unaveně. S režisérem Timem Burtonem žertoval na téma jejich vztahu, jejž kdosi v sále definoval jako "více než přátelství". S jeho partnerkou Helenou Bonham Carterovou řešil problematiku dětí a plen. Ochotně mluvil o své rodině i o tom, co se mu zdá v noci. A dokonce pak za dotazy poděkoval. Jako jediný.

Alence především hrajete, ale prý jste spolupracoval i na vzhledu své postavy. V čem konkrétně?
Vymyslet Kloboučníka nebylo vůbec snadné. Snažili jsme se ho poslepovat z narážek, hádanek a nápověd, kterými Carrollova předloha doslova přetéká, ale jako všichni jsme to museli vzdát - Alenčin svět žádné jasné odpovědi nedává. Ty hádanky nicméně podnítily moji zvědavost, a tak jsem se pustil do pátrání na vlastní pěst.
Na co jste přišel?
Studoval jsem historii kloboučnictví a zaujalo mě, že existovalo cosi, čemu se přezdívalo nemoc kloboučníků. Své výtvory totiž lepili za pomoci velmi jedovaté směsi, která obsahovala rtuť. Proto tak často trpěli otravou, jež se projevovala fyzicky i duševně. Měli skvrny na kůži, různým způsobem postižené vnitřní orgány, zdravotní problémy. U jiných zase naopak převládaly psychické poruchy. Například to, že mám jako Kloboučník oranžové vlasy, není náhoda, ale jeden z popsaných příznaků otravy. Mimochodem, když jsem o tom říkal Dannymu Elfmanovi (autor hudby - pozn. red.), který je zrzavý, smál se, že se ho v tom případě už dlouho někdo snaží zabít.
Viděly film vaše děti?
Musely, poslal jsem je místo sebe jako předvoj. (smích)
A líbil se jim?
Vrátily se nadšené, doslova se do Alenky zbláznily. Od té doby neustále recitují hlášky, tváří se, jako by objevily cenný poklad. A vůbec nevypadají vyděšeně nebo zkaženě.
Proč by měly?
Slyšel jsem hlasy, že pro děti je tenhle film moc temný. Nevím. Helena(Bonham Carterová - pozn. red.) vyprávěla, jak se její děti dívaly na nějaký pořad o Alence. Nezajímal je však tatínek-režisér, ale výhradně nejpodivnější kreatury z filmu. Takže to s tou nevhodností pro děti asi nebude tak žhavé.
Pamatujete si na své první setkání s Carrollovou Alenkou?
Mohlo mi být kolem pěti let, když se mi do rukou dostala její zjednodušená verze. Byl to ten typ knihy, která se předčítá malým dětem. Později jsem viděl animovaný film od Disneyho, ale to už nebylo ono. Jediné, co mi z toho všeho utkvělo v hlavě, byly postavy z Říše divů. Jsou tak výrazné, že je znají i lidé, kteří román nikdy nečetli.
Předpokládám, že před natáčením jste se k původnímu textu vrátil...
Paradoxně to bylo nezávisle na filmu, dobrý rok předtím, než mi kvůli němu Tim Burton zavolal. Přečetl jsem si oba díly, Alenku v říši divů i Alenku za zrcadlem, a musím říct, že mě zcela pohltily Carrollovy hříčky se slovy a hlavně kryptogramy. Pořád jsem nad nimi musel přemýšlet. Jde o text, který můžete číst stokrát, a pokaždé přijdete na něco, co vám minule uniklo.
Alenka je vaší sedmou spoluprací s Burtonem. Proč jste si tak věrní?
Vždycky jsem na Timovi obdivoval, jak dokáže být oddaný své vizi a jak si dokáže stát za svým, kompromisy mu nic neříkají. Zkrátka vždycky dobře ví, co a proč dělá, a nenechá si to nikým vymluvit. Proto s ním rád dělám a vždycky budu.
Jak dlouho už se znáte?
Potkali jsme se před dvaceti lety při práci na Střihorukém Edwardovi. Už fakt, že mě Tim tehdy obsadil, považuji za zázrak, měl jsem neuvěřitelné štěstí. Toho se mi mimochodem dostává celý život: žiju ze šťastných příležitostí. Doteď nechápu, čím jsem si zasloužil popularitu, kterou mám. Respektive divím se, že po všem, co jsem udělal, ještě někoho zajímám.
Změnili jste se za dobu?
Když s někým pracujete tolik let, nutně se musíte sblížit. To se stalo i nám: jsme doopravdy velcí přátelé. Po pracovní stránce se toho ale mnoho nezměnilo - vymýšlíme, tvoříme a točíme úplně stejně jako před dvaceti lety.
Skutečně? Dvacet let je dlouhá doba...
Jedna věc se změnila... Jak už to ostatně bývá vždycky, když chlapi začnou dětem měnit plínky. Ano, potomci a rodina jsou naše nová společná témata. Otcovství a obecně jakékoli závazky člověka změní. Mimochodem jsem hrdý na to, že jsem byl první, kdo dal Timovi kompletní edici DVD The Wiggles, populární dětské skupiny.
Ani ve vaší kariéře nenastal zlom?
Nejdřív jsem byl zcela neznámý a Tim mě musel u každého filmu těžce prosazovat. Teď mě pro změnu nazývají "jedem filmového trhu" - prý jsem ho zamořil. Ale zvykl jsem si, nemám s tím žádný problém. Ostatně od chvíle, kdy jsem natočil Piráty z Karibiku, už Tim nemusí přesvědčovat producenty, když mě chce obsadit do nového snímku.
Jedna novinářka se vás ptala, jestli vás s Burtonem nepojí "víc než přátelství"...
... no jéje! (směje se)
Ale vážně: opravdu máte tak idylický vztah, jak všude říkáte? To se nikdy nehádáte?
Hádat jsme se začali, teprve když se v Timově životě objevila jeho partnerka Helena. (směje se) Co vám mám říkat: s Timem zkrátka pracuju rád, je to totiž jeden z mála opravdových umělců ve světě současného filmu.
V Burtonových filmech hrajete v podstatě samé blázny. Jak do téhle kolonky pasuje role Kloboučníka?
Kloboučník není blázen, alespoň ne v pravém slova smyslu. Od začátku jsem ho vnímal spíš jako tragickou postavu, nešťastníka, který má citové a psychické problémy. Někdy v minulosti utrpěl trauma a jeho chování je jen důsledkem toho, co má za sebou. Samozřejmě je tu ta otrava rtutí a její projevy, které šílenství v mnohém připomínají - proto se jednou chová agresivně a podruhé jako vyplašený zajíc. Ale Kloboučník nemá být čistokrevný blázen.
Říkal jste, že jste tuhle postavu vymýšel dohromady s režisérem. Jak to vypadalo?
Výchozím bodem bylo, že jsem chtěl, aby se všechny jeho momentální vnitřní stavy projevovaly vnějškově: v obličeji, hlase, i na oblečení. To Tima nadchlo. A nadchlo to i kostymérku Colleen Atwoodovou, která se okamžitě pustila do vymýšlení nejroztodivnějších hejblátek a mechanismů. Jeden jsem měl například ve vázance.
Když už jsme se dotkli natáčení: jaká byla vaše zkušenost s 3D technologií? Herci se shodují, že kvůli několika týdnům stráveným ve studiu před trikovou stěnou nenávidí zelenou barvu.
Chápu, ta zelená je skutečně ubíjející. Ale jinak... Pro mě osobně to bylo jedno velké dobrodružství. Samozřejmě, není úplně snadné představit si, co zrovna hrajete, když vidíte jen zelenou a značky, ale o to větší výzva je to pro fantazii.
Takže vám nevadilo povídat si s tenisákem?
Já měl nejčastěji za partnera kus lepicí pásky. (smích) Klidně mi ji někam lípněte, zahraju cokoli, mám trénink. Nevadilo mi to, mám rád překážky a navíc jsem si zvykl. Nejčastěji jsem hrál s Alenkou, která neustále mění velikost, což je něco, co její představitelka Mia Wasikowska neumí. Tedy pokud vím. Proto jsem místo s ní komunikoval s lepenkou různých délek.
Byl by Lewis Carroll na výsledek vaší práce hrdý?
Pevně věřím, že by byl minimálně nadšený. Dělali jsme ten film s respektem k předloze, a i když jsme s ní nakládali hodně volně, jejího ducha jsme se snažili zachovat. Takže ano, byl by hrdý.
A co říkáte na herecký objev Tima Burtona, představitelku Alenky?
Mia Wasikowska je neuvěřitelná! Působí jako nádherné stvoření z jiné planety. Je křehká, půvabná, skvělá, sladká, originální... Dokonalá Alenka.
Zeptám se naopak: kdo je podle vás největší blázen na světě?
Tim Burton.
Cože?
Říkám, že Tim je šílenec. Čímž nemyslím nic negativního, naopak. Jeho bláznovství obdivuju! Pravidelně se vrhá do věcí, které na začátku všichni považují za nesmysl, a zatím mu to vždycky vyšlo. Je blázen do své práce a to je vždycky trochu šílené.
Jak si vysvětlujete, že si dnešní teenageři lepí na zeď plakáty s vámi, a ne třeba s hvězdou Stmívání Robertem Pattinsonem?
On si mě vážně někdo někam lepí?
Moje dvanáctiletá sestřenice například.
Tak to nechápu. Grafici, kteří ty plakáty vyrábějí, asi umějí zatraceně dobře retušovat. (smích) Neumím vám na to odpovědět. Rozhodně se nesnažím točit filmy pro teenagery. Nebo snad takového Libertina považujete za látku pro školáky?
Samozřejmě, že ne.
Abych odpověděl: nikdy jsem nesledoval, čí jsem idol, dokonce ani když jsem hrál v komerčních hitech. Pokaždé, když vstupujete do nového projektu, věříte, že se vám podaří vytvořit něco, co zasáhne diváky napříč generacemi - od dětí po důchodce. V podstatě bych chtěl být něco jako disneyovská postavička, ty mají rádi všichni.
Prozradíte, co se vám zdálo během natáčení? Alenka podněcuje fantazii...
Popravdě, nepamatuju si, jaké jsem měl tehdy sny. Určitě byly hodně škaredé... Ale víte co? Když už se na ně ptáte, jeden mám v hlavě dodnes. Kdysi se mi zdálo, jak mě Alan Hale, americký herec, který hrál ztroskotaného kapitána v jednom starém seriálu, honil po ulicích Hollywoodu. Tak a teď jsem zvědavý, co si z toho o mně vyvodíte.


Zdroj:kultura.idnes.cz

Johnny Depp je sexsymbol, ale oblieka sa ako BEZDOMOVEC

29. července 2010 v 22:25 Johnny autfit

Patrí medzi najkrajších mužov planéty, no na imidž absolútne kašle. Na ulicu vyjde oblečený aj ako bezdomovec.

Johnny Depp


Johnny Depp je skutočne netradičná hviezda. Patrí medzi najlepších hercov svojej generácie a vďaka netradičnému vzhľadu patrí medzi najsexy mužov planéty. Samotný herec nemá prívlastok sexsymbol veľmi v láske, preto sa v civilnom živote rád maskuje a oblečie na seba hocičo.
Partner speváčky Vanessy Paradis sa radšej správa inkognito a oblieka sa nenápadne. Na našej fotografii dokonca pripomína oblečením bezdomovca. Aj napriek tomu je pre mnohé ženy príťažlivým chlapom a pre mužov vzor tvrdého chlapa. Jednoducho, Johnny má charizmu za každých okolností.

UNLOVEABLE

29. července 2010 v 22:18 Videjkáá
ZDE!!!!
se můžete kouknout na premiéru videa, které režíroval Johnny - UNLOVEABLE!!!!

Johnny se nemůže dočkat Pirátů 4!!

29. července 2010 v 22:17 | http://betty-johnny.blog.cz |  Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides
JOHNNY Depp doesn't want to stop making Pirates of the Caribbeanmovies.
The actor - who plays Captain Jack Sparrow in the Disney films - is amazed he is able to work on something he loves so much and would be happy to reprise the role forever.

"I can't wait to get back in costume," he said. "Some people will say, 'Aha, Depp sold out by doing the sequels.' But it was never an issue for me. I love Captain Jack so much I'd do Pirates 7 if they asked me."

The 46-year-old star - who is apparently earning over $30 million to appear in the fourth installment of the franchise, Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides - realized he was obsessed with the character while he was shooting the first movie.

"Sometimes you fall in love with who you're playing," said the Hollywood hunk, who raises two children with his partner Vanessa Paradis. "As filming winds down, you hear the clock ticking because you know you're going to leave your character behind and a kind of odd separation anxiety kicks in. You get irritable and just sort of melancholy.

"That's what happened to me when we wrapped the first Pirates of the Caribbean. I realized I was going to miss Captain Jack. I had felt so comfortable being him and being in that skin. Suddenly you go, 'Am I ever going to see him again?' "

Although Depp is returning to the Disney franchise his co-stars from the first three films Keira Knightley, 24, and Orlando Bloom, 33, are not coming back for the sequel.


SE ZDROJEM!!!!

Johnny Depp, klobouk dolů

29. července 2010 v 22:16 Johnny Depp
WHEN he takes on a role, Johnny Depp often paints a watercolor portrait of the still-forming character to help find his face and personality. After putting the finishing touches on his painting for Alice in Wonderland, Depp looked down at the Mad Hatter staring back at him from the canvas and giggled.

"I was thinking," the actor said, "'Oh my God, this one will get me fired!'"
It's hard to imagine any pink slips in the future for Depp, who arguably reigns as the biggest movie star in the world at the moment. But his version of the Mad Hatter for Tim Burton's interpretation of Alice in Wonderland has stirred both interest and, early on, some skepticism from literary purists who say it's a far cry from the character as described in Lewis Carroll's 19th-century writings, or from images in the collective public imagination shaped by years of stage productions and the 1951 Walt Disney animated classic.

Depp's extreme vision for the character-who arrives in theaters on March 5-creates yet another vivid screen persona for the Hollywood chameleon who has played Sweeney Todd, Willie Wonka, Edward Scissorhands and a certain scoundrel named Jack Sparrow. The 46-year-old actor said his Hatter's springy mass of tangerine hair became a particularly important detail because of one of the suspected origins of the term "Mad as a hatter."

In the 18th and 19th centuries, mercury was used in the manufacture of felt, and when used in hats it could be absorbed through the skin and affect the mind through maladies such as Korsakoff's syndrome. Hatters and mill workers often fell victim to mercury poisoning which, in Carroll's time, had an orange tint-hence Depp's interest in adding brushstrokes of that particular watercolor to his portrait.

"I think [the Mad Hatter] was poisoned-very, very poisoned," Depp said. "And I think it just took effect in all his nerves. It was coming out through his hair and through his fingernails, through his eyes."

Depp's research also took him down some unexpected literary rabbit holes with the writings of Carroll.

"There's a great line in the book where the Hatter says, 'I'm investigating things that begin with the letter 'M,'" Depp said. "So I started kind of doing a little researching, reading a bunch. And you start thinking about the letter 'M' and Hatters and the term 'Mad as a hatter' and 'mercury.'"

Depp was also intrigued by one of the Mad Hatter's nonsense questions during a dizzying tea party: "Why is a raven like a writing desk?" "I think he is referencing Edgar Allan Poe," Depp said, referring to the haunted author of The Raven, which was published in 1845, two decades before Carroll's surreal tale reached the public. Depp let the two ideas germinate in his head and it informed his own Hatter concoction.

Burton, whose background in art and animation is well-known, also draws his characters, and when he and his star compared their handiwork they grinned like the Cheshire Cat. "They were," Depp says, "very close."

Johnny Depp má tajnou touhu - vyrábět vlastní víno!

29. července 2010 v 22:15 | http://betty-johnny.blog.cz |  Johnny Depp
The 'Alice in Wonderland' actor - who lives in Plan-de-la-Tour in southern France with partner Vanessa Paradis and their children Lily-Rose, 10, and seven-year-old Jack - has a dream to create his own alcohol, but would insist on trying it for himself before selling to the public.

He said: "I have a secret desire to make wine. But I'll keep it for myself before daring to sell it commercially.

"In the Var where I live, it's very interesting. The region is notable for rose and it's very good, though I prefer red myself."

The 46-year-old star credits his family for helping curb his wild ways and admits he would do anything for his kids.

He added to France's VSD magazine: "France has given me everything. A marvelous family and also an equilibrium which I missed enormously.

"With Vanessa and the kids, we live in a sort of little village in the south and I have the impression of being in paradise.

"Everything revolves around the children. 'Where will we go for a walk? Should we eat at the house with them or maybe go for a picnic?' These are the problems we face there."
1

11